Powstała strona internetowa Rady Gminy

Z artykułu zamieszczonego na stronie Rady Gminy Kłodawa wynika, że nie ma ona zastąpić portalu gminnego ani Biuletynu Informacji Publicznej, lecz je uzupełniać, dostarczając informacji o „kuchni” pracy Rady. Jej głównym zadaniem jest pomoc radnym, sołtysom, a także pracownikom Urzędu Gminy oraz gminnych jednostek organizacyjnych w pracach związanych z funkcjonowaniem gminnej wspólnoty samorządowej. Wydaje się jednak, że zamieszczane informacje mogą być interesujące również dla "zwykłych" obywateli.

Zostały już opublikowane planowane tematy sesji plenarnych oraz posiedzeń komisji, pierwsza interpelacja złożona w obecnej kadencji, projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad najbliższej sesji. Oczywiście jest skład Rady Gminy z podziałem na funkcje, terminarz najbliższych działań. Istnieje możliwość zamieszczania komentarzy.

Warto zwrócić uwagę na odnośniki do stron, na których można:

 

Komentarze   

0 #2 admin 2019-03-24 21:30
Cytuję ZENON WASILEWSKI:
Wniosek do porządku obrad na sesję Rady Gminy Kłodawa w dniu 27.03.2019r.
Podanie do publicznej wiadomości o sprzedaży,wydzierżawienia czy innego sposobu pozbycia się Stadionu Sportowego SHR Wojcieszyce wraz z zapleczem.

Na naszej stronie są wyczerpujące informacje dotyczące przyczyn. okoliczności i treści podjętej w styczniu 2017r. decyzji dotyczącej stadionu w Wojcieszycach. Żeby je odnaleźć, najlepiej użyć wyszukiwarki wewnętrznej.
Cytować
-1 #1 ZENON WASILEWSKI 2019-03-24 17:54
Dzień Dobry !
Wniosek do porządku obrad na sesję Rady Gminy Kłodawa w dniu 27.03.2019r.
Podanie do publicznej wiadomości o sprzedaży,wydzierżawienia czy innego sposobu pozbycia się Stadionu Sportowego SHR Wojcieszyce wraz z zapleczem.
- Jaką Decyzją czy Uchwałą
- Umowa sprzedaży lub dzierżawy w szczególności
- Jakie warunki zostały czy w ogóle zostały zabezpieczone lub ustalone co do sposobu użytkowania oraz możliwości korzystania z w/w obiektu i na jakich zasadach.
-jeżeli dzierżawa ilość lat - kto ma pierwokupu na jakich warunkach
- Kto podpisał dokument wyzbycia się
- Jakie korzyści otrzymała Gmina Kłodawa
Jako mieszkaniec Wojcieszyc i wielu z nas ma prawo wiedzieć o sposobie wyzbycia się Stadionu .
z poważaniem
Wasilewski Zenon
Cytować
Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework