Doczekaliśmy się!

Pomieszczenia ośrodka zdrowia (a ściślej: punktu lekarskiego) mieszczącego się w budynku GOK wymagały nie tylko odświeżenia, ale i radykalnej przebudowy. Rozpoczęła się ona w ubiegłym roku, w związku z czym ośrodek był przez kilka miesięcy nieczynny. Wiązało się ze sporymi niedogodnościami dla mieszkańców naszej wsi, dlatego cieszy, że prace wreszcie się zakończyły.

Remont, a także doposażenie w sprzęt medyczny, kosztowały dość dużo, bo około 350 tys. złotych. Efekty będziemy mogli zobaczyć we wtorek 29 maja 2018 o godzinie 17:30. Wójt Anna Mołodciak zaprasza wszystkich mieszkańców Wojcieszyc i obiecuje, że nie będzie wielkiej pompy, oficjalnych przemówień, przecinania wstęg, tylko krótkie, gospodarskie spotkanie.

Warto przyjść, bo będzie można zobaczyć, co się zmieniło, czy nowy układ pomieszczeń oraz ich wyposażenie i wystrój plastyczny poprawi komfort pacjentom i personelowi. Bedzie okazja, żeby na luzie porozmawiać z gminną władzą również o innych sprawach, o tym, co nas cieszy, a co martwi i boli.

Ponieważ najbliższy czwartek 31 maja jest dniem wolnym od pracy, lekarz rodzinny Jadwiga Lebioda wznowi przyjmowanie pacjentów w Wojcieszycach we wtorek 5 czerwca 2018.

Comments are now closed for this entry

wynajem świetlicy 1
Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework