Lifting www.agroturystyka

  • agroturystyka_staraagroturystyka_stara

Strona gospodarstwa agroturystycznego, prowadzonego przez pp. Krystkiewiczów, powstała stosunkowo niedawno, bo 5 lat temu. Jednak w internecie czas biegnie tak szybko, że zdążyła się zestarzeć. Przede wszystkim technicznie, gdyż była zbudowana przy pomocy CMSSystem Zarządzania Treścią Joomla! w wersji 2.5, która nie jest już rozwijana. Ale również i pod względem wizualnym, bo moda mocno się zmieniła...

Przyszedł więc czas na modernizację, a właściwie na budowę nowej strony z wykorzystaniem znacznej części tekstów oraz grafik ze starej. Tym razem wybrano formę wizytówki, tzn. zmieszczono wszystkie treści na jednej stronie o dość znacznej wysokości.  Można ją przewijać wykorzystując menu, które jest stale widoczne, przy pomocy kółka myszy lub suwaka. Kolory zostały użyte bardzo oszczędnie, niektóre elementy konstrukcyjne są animowane. Oczywiście strona jest responsywna, to znaczy dostosowuje się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana (PC, laptopa, tabletu, smartfona).

Podobne zabiegi są niezbędne dla stron zespołu wokalnego "Echo" oraz stowarzyszenia Wojcieszyce XXI. Zajmę się nimi w drugiej połowie maja lub dopiero w czerwcu.

Na razie wejdźcie www.agroturystyka.wojcieszyce.info, pooglądajcie i napiszcie w komentarzach, czy Wam się podoba?

 

Komentarze   

0 #2 ak 2017-04-23 06:57
Znalazłem bodaj trzy literówki i przy okazji dokonałem drobnych poprawek redakcyjnych oraz typograficznych.
Zdjęć pokoi faktycznie brakuje. Te ze starej strony nie bardzo można wykorzystać, a żeby zrobić nowe, trzeba poczekać, aż goście wyjadą ;)
Dziękuję za uwagi i proszę o następne.
Cytować
0 #1 anonim 2017-04-22 19:22
kiepska strona... literówki się zdarzają i w ogóle nie ma zdjęć wnętrz np. pokoi
Cytować
Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework