Święto niepodległości 11 listopada 2014 r

Dnia 11 listopada 2014 r. zespół ECHO uczestniczył w gminnych obchodach Święta Niepodległości w Kłodawie. Swoją obecnością imprezę zaszczycili: wicewojewoda lubuski Jan Świrepo, starosta gorzowski Józef Kruczkowski oraz władze naszej gminy, na czele z wójt, Anną Mołodciak.

Najważniejszą jednak grupą obecnych, byli kombatanci, sybiracy, ludzie, którzy byli uczestnikami wydarzeń sprzed lat, którzy utrwalali niepodległość Ojczyzny. Niestety, grupa ta corocznie się pomniejsza.

Uroczystość pod względem artystycznym została przygotowana bardzo starannie, szczególnie przez panie przedszkolanki. Najmłodsi mieszkańcy Kłodawy dali piękny program o wydźwięku patriotycznym. A ich zaangażowanie można było odczytać na twarzy każdego z dzieciaczków.

Po występach przedszkolaków i uczniów ze szkoły w Kłodawie, patriotyczne pieśni wykonały zespoły muzyczno-wokalne z naszej gminy. Zespół ECHO z Wojcieszyc zaśpiewał pięć piosenek typowo patriotycznych. Koncert został przyjęty przez słuchaczy, bardzo serdecznie i ciepło.

 • 11
 • 22
 • 33
 • 44
 • 55
 • 66
 • 77
 • 88
 • 99
 • 9191
 • 9292
 • 9393
 • 9494
 • 9595
 • 9696

Simple Image Gallery Extended

Zapraszamy również na stronę zespołu Echo

Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework