Czy są chętni na zabawę sylwestrową?

Po niepowodzeniu w organizacji zabawy andrzejkowej, a wcześniej zabawy karnawałowej, które nie odbyły się z braku dostatecznej frekwencji, Rada Sołecka stała się bardzo ostrożna, jeśli idzie o przygotowanie następnych tego typu ofert. Ponieważ jednak zaczyna zgłaszać się coraz więcej osób chętnych do udziału w zabawie sylwestrowej, zostanie podjęta jeszcze jedna próba.

Zabawa może odbyć się przy muzyce mechanicznej w świetlicy wiejskiej przy ul. Wspólnej 66 w Wojcieszycach w godzinach 20oo - 4oo w nocy z 31.XII.2012 na 1.I.2013. Komitet organizacyjny zapewnia szampana, napoje gorące (kawę i herbatę) oraz chłodzące, naczynia i sztućce. O jedzenie i pozostałe napoje trzeba zatroszczyć się samemu. Dzięki temu koszty uczestnictwa mogą być bardzo niskie, cena za bilet została określona na poziomie 50 zł od osoby. Ewentualna nadwyżka zostanie w całości przeznaczona na doposażenie świetlicy.

Maksymalna ilość miejsc jest ograniczona do 60, z tym nie będzie sensu organizować zabawy, jeśli wzięłoby w niej udział mniej, niż 40 osób.

Bilety można rezerwować telefonicznie już od dzisiaj dzwoniąc na nr 609 464 409). Zakupić je będzie można u członków Rady Sołeckiej, którzy będą dyżurowali w świetlicy od poniedziałku 10.XII do piątku 14.XII w godzinach 17oo - 18oo lub w domu u sołtysa (w rozsądnych porach) do soboty 15.XI.

Ostateczna decyzja, czy zabawa się odbędzie, zostanie ogłoszona wieczorem w sobotę 15 grudnia. Jeżeli nie, organizatorzy zwrócą pieniądze za bilety.

Aktualizacja: niestety, zgłosiło się zbyt mało chętnych i w tym roku nie odbędzie się w Wojcieszycach zabawa sylwestrowa.

fotowoltanika
Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework