Nowa strona GOK już działa

Po kilkumiesięcznej przerwie strona internetowa Gminnego Ośrodka Kultury w Wojcieszycach stała się znów dostępna, tym razem pod adresem www.gok.klodawa.pl.

Ponieważ jest to już trzecia wersja witryny GOK, możne warto przypomnieć pokrótce ich historię.

Pierwsza powstała w roku 2008. Została napisana w html, co oznaczało, że jej aktualizowanie wymagało dopisywania kolejnych plików, ale do napędzania menu oraz rotatorów fotografii użyto jawasctipt. Była całkiem dobrze rozbudowana, lecz niestety nigdy nie wykończona, bo na to stale brakowało czasu. Jeśli idzie o hosting, korzystała z gościny powiatu gorzowskiego.

Druga wersja powstała półtora roku temu. Tym razem użyty został system zarządzania treścią Joomla! oraz wykupiona domena i konto na serwerze. Także i ta strona wymagała doszlifowania, ale posiadała spory potencjał. Aktualny dyrektor GOK doszedł jednak do wniosku (a może raczej otrzymał takie polecenie?), że witryna Gminnego Ośrodka Kultury ma funkcjonować w domenie klodawa.pl

Również trzecia, aktualna odsłona strony oparta została o CMS Joomla! (tylko dlaczego nie w wersji 1.7, a w dość już archaicznej 1.5?!) Najwyraźniej wymaga jeszcze wykończenia, bo nie wszystkie linki w menu działają, a są i takie, które wymagają usunięcia.

No, ale nie od razu Kraków zbudowano... Administratorowi oraz załodze GOK życzymy wytrwałości w pracy nad nadaniem witrynie ostatecznego kształtu oraz satysfakcji z efektów tej pracy.

  • 0101
  • 0202
  • 0303

Simple Image Gallery Extended

Designed by Web Design Sinci Powered by Warp Theme Framework